Ana Sayfa I Lead Generation I Z Takımı

NelerYapıyoruz

Markanızı oluşturmak, sadece bir logo tasarlamak değildir. Şirketinizin müşterilere vaadinin özünü benimseyen görsel ve dokusal varlık portföyü oluşturmanız için çalışıyoruz.
İçerik stratejinizi planlıyor ve sizinle beraber, bloglar, whitepaperlar, e-kitaplar, infografikler, sosyal medya vb. için içerik (metin, görüntü,video,ses) üretiyoruz.
Beraber, harika içerikler ürettik. Peki ya sonra? Tüm sosyal medya hesaplarınızı biz devralıyoruz. Blog yazılarından tutun da kurumsal videolarınıza kadar tüm içeriğinizi ilgili sosyal medya kanallarınızda düzenli olarak yayınlıyoruz.
İyi bir web sitesi sadece güzel bir tasarım ve fotoğraflardan ibaret değildir. Web siteniz aracılığıyla satış fırsatları oluşturmanız için görselleri ve metinleri çarpıcı tasarımlarla birleştiriyoruz.
Daha iyi satış araçları, daha iyi satış demektir. Sizin için, dijital içeriklerin yanı sıra broşürler, bilgi föyleri, sunumlar, doğrudan mail, haber bültenleri ve e-kitaplar tasarlıyor ve üretiyoruz.
Reklamınızı tasarlıyor, yayınlıyor (Google Adwords, Facebook, LinkedIn), yeniden hedeflemesini yapıyor, izliyor ve raporluyoruz. Kampanyanızdan maksimum faydayı sağlamanız adına, gerekirse landing sayfalarınızı da tasarlıyoruz.
Arama motorlarında (Google, Bing vs) web sitenizin ilk sırada çıkması demek, potansiyel müşterilerin ilk size ulaşması demektir. SEO çalışmalarımızda sizin için şunları yapıyoruz: analizler, anahtar kelime araştırması, içerik ve meta veri optimizasyonu, yapılandırılmış veri biçimlendirme ve daha fazlası.
Şirketinizi en iyi şekilde tanıtmak için ürün ve hizmetlerinizi anlatan videolar üretiyoruz. Prodüksiyon öncesi senaryo planlama, çekim dahil tüm prodüksiyon işlerinizi yapıyoruz.
Sizin için mail içeriği oluşturuyor, tasarımını yapıyor ve mümkün olan en yüksek okunma oranlarına ulaşacak şekilde gönderimini sağlıyoruz.
Detaylı Bilgi

NelerDediler

MBIS

Z Takımı ile kurumsal ve ürün bazlı yapmış olduğumuz kampanyalarda uçtan uca tüm hizmeti alarak birçok başarılı sonuç elde ettik. Kampanyalar ile yeni müşteriler kazandık. Satışa yönelik pazarlama ve iletişim stratejisi belirleyen firmalar için Z Takımı’nı şiddetle tavsiye ederim!
Cenk Salihoğlu MBIS Genel Müdürü

Ayrotek

Marketing tarafında yapılan çalışmalarla bir çok yeni müşteri elde ettik. Z Takımı ile çalışmak oldukça zevkli ve verimli geçiyor. Tüm meslektaşlarıma öneririm!
Indexline
Ülker Gürpınar Genel Müdür

Indexline

Z TAKIMI alanında uzman bir ekip. Her zaman Z TAKIMI’ndaki insanların, bizim ekibin bir parçası olduğunu hissettim. Bugüne kadar bu çok büyük bir fark yarattı. Takımla geliştirdiğim kişisel ilişkiler, başarımız için bir anahtardı. Sadece beraber iş yapmadık, aynı zamanda yol boyunca bir dostluk da inşaa ettik.
Indexline
Mete Güzelçiftçi Genel Müdür

NelerDediler

Blog

SatışlarınızıArttırın

Potansiyelinin farkına var! Daha fazlası varken daha azıyla yetinme.
Markanızın görünürlüğünü ve satışınızı maksimum seviyeye çıkartmak, yalnızca bir tık uzağınızda.

DAHA FAZLA SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN HEMEN TEKLİF AL!