EN

LinkedIn’den Marketing Ekiplerini Sevindirecek Şok Karar

Dünyanın 1 numaralı profesyonel networking ağı olan LinkedIn, geçtiğimiz günlerde pazarlama ekiplerini sevindirecek ani bir karara imza attı.

B2B alanında dijital pazarlama ile ilgilenen herkesin bildiği gibi LinkedIn, son 4-5 yıldır şirket hesabınızın takipçilerinin kimler olduğunu görmenize izin vermiyordu. Son dönemde çok sayıda yeniliği kullanıma sunan LinkedIn, şirket sayfalarının takipçilerinin kimler olduğunu görme özelliğini de yeniden devreye aldı.

Eğer siz de LinkedIn’de bir şirket sayfasının yöneticisiyseniz aşağıdaki adımları izleyerek, şirket takipçilerinizin kimler olduğunu görebilirsiniz.

Not: LinkedIn’in bu tür yenilikleri zamanla yaygınlaştırma gibi bir yaklaşımı olduğu için bu özellik henüz sizde aktif hale gelmemiş olabilir.

İlk olarak LinkedIn’in mobil uygulamasını açın ve şirket sayfanıza gidin. (LinkedIn şirket takipçilerini görme özelliği henüz masaüstü versiyonda aktif değil.)

Aşağıdaki görselde de göreceğiniz gibi eskiden soluk gri renkle gösterilen takipçi sayınız artık mavi renkle gösteriliyor. Bu mavi renkli takipçi sayınızın üzerine tıklayın. İşte bu kadar; tüm LinkedIn şirket takipçilerinizi buradan görebilirsiniz.

Size Özel Hazırlanan İçerikler

MBIS, Satışı Destekleyen Bir Dijital Pazarlama Yapısını Nasıl Kurdu?

MBIS Genel Müdürü Sn. Cenk Salihoğlu, Z TAKIMI ile yapılan dijital pazarlama çalışmalarını değerlendirdi.

Hemen İncele

Ayrotek, Dijital Pazarlama ile Satış Fırsatlarını Nasıl Arttırdı?

IBM Gold Partneri olan Ayrotek, Z TAKIMI ile yaptığı dijital pazarlama çalışmaları hakkında konuştuk.

Hemen İncele

Potansiyelinin farkına var! Daha fazlası varken daha azıyla yetinme.
Markanızın görünürlüğünü ve satışınızı maksimum seviyeye çıkartmak, yalnızca bir tık uzağınızda.

DAHA FAZLA SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN HEMEN TEKLİF AL!

Size daha iyi hizmet sunmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha Fazla Bilgi ×