Kariyer | Z Takımı Dijital Pazarlama Ajansı
EN

İnsan Kaynakları

Z Takımı ekibine katılmak, destek olmak ya da en az hayal bile edebiliyorsan lütfen aşağıdaki kendine en uygun ünvana başvur. Kendine en uygun ünvanı bulamadın ya da arasında kaldıysan ikisine de başvurabilirsin. Aşağıdaki form alanında ise iletişim bilgilerini ve özgeçmişini bırakabilirsin, biz senin için uygun olan pozisyonda irtibata geçeceğiz.

Eğer Z Takımı’na başvurursan ve biz seni mülakata davet etmezsek ya da mülakat sonucunu olumsuz değerlendirirsek sakın ola ki hayal kırıklığına uğrama. Unutma; Einstein, zeka geriliği olduğu için okuldan atıldı; Walt Disney, yeterince yaratıcı olmadığı için işinden kovuldu; Van Gogh, yaşadığı süre boyunca tablolarından sadece birini satabildi; Stephen King, yayıncılar tarafından defalarca kez reddedildi.

Kariyer

Size Özel Hazırlanan İçerikler

Instagram Hakkında 10 İlginç Bilgi

Instagram hakkında ilginç bilgiler paylaştığımız blog yazımızı keyifle okumanızı dileriz.

Hemen İncele

Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırabilirsiniz?

Z Takımı olarak "Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırırsınız?" sorusunu sizler için yanıtladık.

Hemen İncele
Size daha iyi hizmet sunmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha Fazla Bilgi ×