EN

Neler Yapıyoruz

Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde mobil cihazların kullanım oranının ve özelliklerinin artmasıyla beraber sosyal medya herkesin sürekli olarak kullandığı birer iletişim mecrası haline gelmiştir. Markalar için sosyal medya, her geçen gün daha çok önemini arttıran bir kavram. Artık bir ihtiyaç değil, tüm markalar için gerekliliktir.

İnsanlar artık markalar ve ürünler hakkındaki değerlendirmelerini, tavsiyelerini, şikâyetlerini sosyal medya platformları üzerinden dile getirerek fikir alışverişinde bulunmaktadır. İşletmenin büyüklüğü gözetilmeksizin bütün markaların sosyal medyayı aktif olarak kullanmak istemesinin amacı; hedef kitlesi ile birebir iletişim kurarak, tüm müşterilerine dokunmak, marka bilinirliğini sağlamak ve arttırmak, tüketici davranışlarını yakından incelemek, ürün satışlarını dolaylı yoldan arttırmak, yapılan olumlu ve olumsuz yorumlara karşılık vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sosyal medya yönetimi şu aşamalardan oluşur; Strateji, Konumlandırma, İçerik, Tasarım, Yönetim, Raporlama. Z Takımı; dijital pazarlama alanında sunduğu hizmetlerle müşterilerine ve çözüm ortaklarına başarılı projeler üretmektedir.

Size Özel Hazırlanan İçerikler

SOSYAL MEDYANIN 2020 GÜNCELLEME RAPORU

2020'yi ardımızda bıraktık ama sosyal medya güncellemeleri bizimle beraber 2021'e kadar geldi. 2020'de gerçekleşen sosyal medya güncellemelerini blog yazımızdan okuyabilirsiniz.

Hemen İncele

Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırabilirsiniz?

Z Takımı olarak "Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırırsınız?" sorusunu sizler için yanıtladık.

Hemen İncele

Potansiyelinin farkına var! Daha fazlası varken daha azıyla yetinme.
Markanızın görünürlüğünü ve satışınızı maksimum seviyeye çıkartmak, yalnızca bir tık uzağınızda.

DAHA FAZLA SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN HEMEN TEKLİF AL!

Size daha iyi hizmet sunmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha Fazla Bilgi ×