EN

Z Takımı Sektörler

Alt Başlıklar

İnşaat Sektörü

İnşaat Sektöründeki Firmalar Neden Dijital Pazarlamaya Yatırım Yapmalıdır?

Günümüzde tüm sektörlerde olduğu gibi inşaat sektöründeki firmalar da dijital pazarlama kanallarının imkânlarından faydalanmalıdır. İşletmeler sektörde yer alan rakipleri arasından ürünleri ve müşteri deneyimi aracılığıyla sıyrılmalı ve her zaman adından söz edilen bir marka olarak öne çıkmalıdır.

İnşaat alanında hizmet veren ve dünya çapında bir tanınırlığı bulunan tüm inşaat firmaları tanıtım ve reklam için ciddi anlamda bütçeler ayırmaktadır. Zirvede kalmak için bu firmalar sürekli olarak gelişmeler doğrultusunda ürün ve hizmet çeşitliliklerini yenilemek, trendler doğrultusunda gelişmeleri kamuoyu ile paylaşmak durumundadır.

İnşaat sektörü, dinamik bir sektördür ve bu sektörün sosyal ve teknik gelişmelere ayak uydurması gerekir.

Dijital pazarlamaya yatırım yaparsanız inşaat alanında hizmet veren firmanızda ne gibi değişiklikler olacak?

1) Dijital mecralara reklam verdiğiniz takdirde kampanya performansınızı kolayca ölçebilir, gerçek zamanlı olarak reklamlarınızın verimliliğini takip edebilirsiniz.

2) Dijital pazarlama faaliyetlerinin en önemli ayaklarından olan arama motoru pazarlaması (SEM) ve arama motoru optimizasyonu (SEO) aracılığıyla ürününüzü arayan kişinin hedefli pazarlama ve yeniden pazarlama ile ürününüz ile doğrudan bir hedef kitle belirleyebilirsiniz. Böylece ürününüzü yalnızca o kitlenin karşısına direkt olarak çıkarabilirsiniz. Bu sayede geleneksel reklamlarda olduğu gibi reklamlar için gereksiz paralar harcamadan, hedefli ve ölçülebilir bir pazarlama çalışması yapabilirsiniz.

3) Dijital ortamdaki gücünüzü temsil eden web sitenizi baştan aşağıya yenileriz ve bunun sonucunda sizden hizmet almak isteyen tüm müşterilerinize başarılı bir kullanıcı deneyimi yaşatırsınız.

4) Marka çalışmalarımız sayesinde kurumunuzun inşaat sektöründe bir marka haline gelmesi ve bilinirliğinin artması konusunda kısa zamanda sizin bile şaşıracağınız bir değişime şahit olabilirsiniz.

5) Sosyal medya yönetimimiz ile birlikte kurumunuzun dijital ortamda sahip olduğu hesapların etkileşimi artar.

6) Yaptığımız SEO çalışmaları ve orijinal web sitesi tasarımı aracılığıyla istediğiniz kelimelerde arama motoru sonuçlarında ilk sayfada hatta ilk sıralarda yer alır ve inşaat sektöründe her zaman kendinden söz ettiren kurum olabilirsiniz.

İnşaat sektöründe sizi zirveye çıkartacak birçok hizmetimiz mevcut; sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarım ve kodlama, marka çalışmaları, içerik pazarlama, satış araçları tasarımı ve üretimi, arama motoru optimizasyonu (SEO), kurumsal video üretimi, e-mail pazarlama, webinar yönetimi, online reklamlar. Doğru bir pazarlama stratejisi ile hedef kitlenizi büyütmeniz ve inşaat sektöründe bir marka haline gelmeniz hayal değil!

Size Özel Hazırlanan İçerikler

SOSYAL MEDYANIN 2020 GÜNCELLEME RAPORU

2020'yi ardımızda bıraktık ama sosyal medya güncellemeleri bizimle beraber 2021'e kadar geldi. 2020'de gerçekleşen sosyal medya güncellemelerini blog yazımızdan okuyabilirsiniz.

Hemen İncele

Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırabilirsiniz?

Z Takımı olarak "Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırırsınız?" sorusunu sizler için yanıtladık.

Hemen İncele

Potansiyelinin farkına var! Daha fazlası varken daha azıyla yetinme.
Markanızın görünürlüğünü ve satışınızı maksimum seviyeye çıkartmak, yalnızca bir tık uzağınızda.

DAHA FAZLA SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN HEMEN TEKLİF AL!

Size daha iyi hizmet sunmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha Fazla Bilgi ×