EN

Z Takımı Sektörler

Sağlık Sektörü

Sağlık Sektörü İçin Dijital Pazarlama Neden Önemlidir?

Günümüzde tüm sektörlerde olduğu gibi sağlık sektöründeki işletmeler de dijital pazarlama kanallarının imkânlarından faydalanmalı ve sektörde yer alan rakipleri arasından sıyrılarak hizmetlerini öne çıkarmalıdır.

Dünyada sağlık alanında hizmet vermekte olan ve dünyaca tanınırlığı bulunan tüm sağlık kurumları tanıtım ve reklam için ciddi anlamda bütçeler ayırmaktadır. Zirvede kalmak için bu kurumlar sürekli olarak yenilenmek ve bunu kamuoyu ile paylaşmak durumundadır. Sağlık, dinamik bir sektördür ve sektörün sosyal ve teknik gelişmelere ayak uydurması gerekir.

Dijital pazarlamaya yatırım yaparsanız kurumunuzda ne gibi değişiklikler olacak?

1) Dijital ortamdaki gücünüzü temsil eden web sitenizi baştan aşağıya yenileriz ve bunun sonucunda sizden hizmet almak isteyen tüm müşterilerinize başarılı bir kullanıcı deneyimi yaşatırsınız.

2) Marka çalışmalarımız sayesinde kurumunuzun sağlık sektöründe bir marka haline gelmesi ve bilinirliğinin artması konusunda kısa zamanda sizin bile şaşıracağınız bir değişime şahit olabilirsiniz.

3) Sosyal medya yönetimimiz ile birlikte kurumunuzun dijital ortamda sahip olduğu hesapların etkileşimi artar.

4) Yaptığımız SEO çalışmaları ve orijinal web sitesi tasarımı aracılığıyla istediğiniz kelimelerde arama motoru sonuçlarında ilk sayfada hatta ilk sıralarda yer alır ve sağlık sektöründe her zaman kendinden söz ettiren kurum olabilirsiniz.

Sağlık sektöründe sizi zirveye çıkartacak birçok hizmetimiz mevcut; sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarım ve kodlama, marka çalışmaları, içerik pazarlama, satış araçları tasarımı ve üretimi, arama motoru optimizasyonu (SEO), kurumsal video üretimi, e-mail pazarlama, webinar yönetimi, online reklamlar. Doğru bir pazarlama stratejisi ile hedef kitlenizi büyütmeniz ve sağlık sektöründe bir marka haline gelmeniz hayal değil!

Size Özel Hazırlanan İçerikler

SOSYAL MEDYANIN 2020 GÜNCELLEME RAPORU

2020'yi ardımızda bıraktık ama sosyal medya güncellemeleri bizimle beraber 2021'e kadar geldi. 2020'de gerçekleşen sosyal medya güncellemelerini blog yazımızdan okuyabilirsiniz.

Hemen İncele

Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırabilirsiniz?

Z Takımı olarak "Dijital Pazarlamayı Kullanarak Marka Bilinirliğinizi Nasıl Arttırırsınız?" sorusunu sizler için yanıtladık.

Hemen İncele

Potansiyelinin farkına var! Daha fazlası varken daha azıyla yetinme.
Markanızın görünürlüğünü ve satışınızı maksimum seviyeye çıkartmak, yalnızca bir tık uzağınızda.

DAHA FAZLA SATIŞ YAPABİLMEK İÇİN HEMEN TEKLİF AL!

Size daha iyi hizmet sunmak için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerezlere izin vermektesiniz. Daha Fazla Bilgi ×